::: Názory členů na Horsta Fuchse :::

:: nick :: motto

VN_MUSIL Je to dokonalý bussinesman

Jade Je to mazák :] a pankáč :]

Anarki Horst je skvělý, miluji jeho pořady ... kolikrát je to nejlepší co za celý den v TV běží .. jen si na něj musím často moc brzo přivstat nebo naopak dlouho ponocovat .. ale stojí to za to .. Horsta mám prostě rád!

929 Horst ma velmi sympaticky zevnejsek "seriozniho strejdy odvedle", se kterym muzete zajit na tuplaka a pokecat o fotbalu!

Alabama JOJO! Horst je klasa a reklamni buh :)) hodne hustej typek :)

BigBrother Horsta neni nikdy dost! Chceme vic vyrobku, vic spotu, vic hlasek, vic nausnic a vic zlatejch prstenu! Horsteeeee!!! HJB!!! :-)

Elwe Horst je synonymum pre sexualne neodolatelneho muza, ktoreho fyzicku pritazlivost predci len inteligencia. Nausnica na uchu, 8 masivnych prstenov a zlate retaze na rukach ukazuju ekonomicku stabilitu tym ze vsadil na spravneho kona - teleshopping. Cele generacie mladych ludi maju nad postelovou jeho plagaty a zaspavaju s predstavou ze raz budu taky ako ON. :-))) Fuchs s tebou.

Fly Boy Eda ..o mém idolovi, jenž mně provází každým ránem i večerem :o))

Koroze Jasně je to světec, nabízí nám to nej, co si může každý pořídit. Přitom je to super kvalitní zboži a že je to pro nás, tak pod cenou :-D

Kubca Světskej je taky, to když Horst přizve armádu v podobě greenhorna se vzduchárnou

Milford Kdysi Horst nabízel hlavně věci od WS, třeba WS Buttler, tenhle název mi díky němu uvíznul v paměti. :-)

Opoce Horst růluje jako kráva

PCBFLARE Horst - PRVNÍ; The prophet; On; Ten, jehož styl defacto nastavuje značně vysokou laťku pro natáčení reklamních show 21. století. Pan Prodavač, Inkarnace všech marockých prodavačů opic a jiných prodejců jakýchkoliv předmětů které v podstatě vůbec nepotřebujete.

Urbi přišel jsem na mageo dneska asi po dvou letech a hned zde naleznu auditorium o mém miláčkovi... jupiii :))))

Wolfram Já myslím, že v Horstovi máme vzácný vzor řeckého ideálu duševní a tělesné dokonalosti :-)).

Marabi Horst s námi !

Skid Dokud se v našem životě neobjevil Horst, byli jsme jen pouhopouhé hovno !

Davered každý den usínám s myšlenkami na něj a na zádech mám Henckellbachem vyřezáno "Horst Navždy".

Strizlik Horst Fuchs je jediny clovek kereho v parte uctivame :-))

Telemaster S Horstem vstávám, s Horstem usínám, záleží jen na tom, kterej kanál naladím. Horst je zkrátka všude, a to je správné, bratři. Horstovo evangélium mě oslovilo již před rokem. Pár dní na to již můj WS Platinum ošetřený automobil statečně čelil agresivním slunečním paprskům. Ano, je to tak bratři - zavolal jsem ihned! Bližním svým nakupuji dárky pouze u společnosti WS internacionál a vařím pouze podle receptů nalezených v kuchařce dodávané s Dubletou. Noha má nespočine na koberci neznalém nevídané nebělící síly Schaum fix gold. Toto jsou skutky Horstovy, vždy hodné chvály. Ó ano, mistrova pleš sklonila se nade mnou a v jejím třpytu uzřel já ultimativní řešení svého života!

vonSatrapold Život není bez jeho kouzelných a upřímných televizních prezentací, které přinášejí plnohodnotný umělecký zážitek do našeho, televizním brakem a kýčem prorostlého světa.

Kadlín Jeho přínos televizní tvorbě je srovnatelný snad jen s výpravnou ságou 30 případů majora Zemana.

Barney Horst je pro me vsechno!Nahravam si jeho spoty,oholil jsem si hlavu a pry dokonce kricim jeho jmeno ze spani!!!

Ceri Miluju Horsta, Gábi a Pepiho...

Jan_Mala Jsem vasnivym privrzencem tohoto cloveka . Rano kdyz se oblekam do prace sleduji jeho skvele show, kterym se jen tak neco nevyrovna . Horst je nr. 1.

Soucis Horst Fuchs je pro me neco jako polobuh. Videl jsem vsechny jeho promo akce a povazuju ho za absolutne a jednozacne senzacniho manika! ( a to nemluvim jen o tom, ze : "Pro labuznicka miminka pridame jeste jablicko!"

Marksman Horst Fuchs mi poskytuje úlevu na duši. Vždy když přijdu ze školy tak se na mě usměje tento sympatický promotér, který mi nabídne spoustu ultimativních výrobků a já pochopím, že když budu žít bez nich tak nebudu žít vůbec.

Nosferatu Nedává mi to spát již několik dní... Jsem uchvácen fluidem, které Velikého obklopuje. Kromě všech výrobků, již se ruka Velikého dotkla, nevidím jiné možnosti, než pořádat o členství, abych byl Velikému zas o krok blíže...

Langemarck Stará proroctví se po dvou tisících let opět naplňují. Na nebi se rozzářil Saturn a jeho světlo nám radostně zvěstuje příchod nového mesiáše. Ale pouze jenom my, zasvěcení, víme, že tímto spasitelem celosvětově upadajícího obchodu není nikdo jiný,nežli sám veliký Herr Horst Fuchs. Je mi jasné, že budeme-li jednotní a pospolití můžeme dosáhnout toho, že On na nás pohlédne a my se budeme věčně radovati z jeho umu a jím posvěcených výrobků.

Nika Miluji jeho naušnici, je prostě skvělý !!!

Up Ve jménu Horsta i Fuchse i WS International, Amen.

Pekula Po 30 obycejnych jar jsem zil v nekonzumnim pokrivenem svete. Az jednou jsem v casne rannich hodinach prohledl a na Teleshoping pohledl. A zjevil se mi ON. Byl tak laskavy, tak vsudepritomny, tak trojjediny (1 zakoupit + 2 zdarma), tak srozumitelny... Podlehl jsem JEHO jimavemu kouzlu a jiz 6 dni chodim s Horstem v srdci a 7. den odpocivam.

Mrakomor Horst je proste jednotka, predal by aj hluchemu Walkman !!!! Nech zije ranne vstavanie z Horstom.

Quijote Je mi 29. všechny Horstovy spoty mám nahraný na videu. představa, že bych se večer musel dívat třeba na \"pornografický vztah\" (viz minulé pondělí na čt2), přijít kvůli tomu o nabídku speciálního napalmuvzdorného autolaku a trpět tak jen v důsledku diletantské dramaturgie české televize je pro mne příšerná. Na Horsta se dívám minimálně 6 hodin denně. Inicioval jsem petici, v níž já a všichni moji známí z černovic požadujeme, aby veřejnoprávní televize mezi polednem a půlnocí nevysílala nic jiné než WS Teleshopping. P.S. Mým návrhem se zabývá i ombudsman a myslím, že je to na dobré cestě...

Ladis42 Horst je bůh a jeho nanosítko je nejlepší věc na světě!!!

Bad Dream Každý den který Horsta nevidím je pro mě ztracený. Horst na Hrad.

Harold Chci se hřát v odlesku Jeho slávy!!! Chci být Jeho stínem!!! Jen On je můj smysl života!!!

Slayer Dne, kdy bojovat za stare bohy jiz ztratili smysl, mi stestena poslala do cesty meho noveho boha, a byl jim Horst! To on mi pomohl najit novy smysl zivota a datmym krokum novy smer. Nyni bojiju za jmeno Boha Horsta a lepsiho teleshopingu. Jsem rad, ze takovych statecnych bojovniku za Naseho boha je vic. Rad bych vstoupil do tohoto spolecenstvi, ktere uctiva Boha naseho.

Algol Zdravim priznivce Horsta Fuchse. Dnes jsem pri nakupu v Carrefouru v Brne narazil u stanku WS na maketu Horsta v plne velikosti. To me presvedcilo, ze chci k vam, chci jej uctivat a velebit jeho jmeno. Navrhuji, aby si vsichni clenove tohoto sqeleho fanklubu dali v Brne u Horsta sraz a poridili hromadne foto.

Magnas Horsta považuji za mistra, jeho cit pro dramatizaci děje by mu mohl závidět i Spielberg, případně režiséři telenovel, Horst je prostě nejlepší.